Staff Directory | CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)

Staff Directory

PUSAT PENGURUSAN WAKAF, ZAKAT DAN ENDOWMEN (WAZAN)

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Hj. Razali Othman

Pengarah
PUSAT PENGURUSAN WAKAF, ZAKAT DAN ENDOWMEN (WAZAN)
03-8947 1332
razaliupm@upm.edu.my

 

 

 

 

 

Cik Nur Zila Zainuddin

Setiausaha
03-8946 6155
nurzila@upm.edu.my

 

 

 

 

SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF

dan SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN

 

 

 

Ustaz Zuhaimi Abdul Rahim

Ketua
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
dan
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
03-8947 1328
zuhaimi@upm.edu.my

 

 

 

SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU

dan SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN

 

 

 

Ustaz Nuruliman Ibrahim

Ketua
SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU
dan
SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN
03-8947 1954
nuruliman@upm.edu.my

 

 

 

SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF

 

 

 

Ustaz Mohd Noo Elmir Noorudin

Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-8947 1022
elmir@upm.edu.my

 

 

 

 

Encik Awangku Muhammad Aisamuddin Awang Jidel

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-8947 1021
aisamuddin@upm.edu.my

 

 

 

Cik Wan Rohani Wan Ismail

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-8947 1021
wanrohani@upm.edu.my

 

 

 

 

 

Aiman Radhowan

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-8946 8993/8994
wazan@upm.edu.my

 

 

  

SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN

 

 

 

Puan Anisah Ismail

Penolong Akauntan
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
03-8946 8994
anisahismail@upm.edu.my

 

 

 

Encik Anuar Abdul

Pemandu
03-8946 6155/56

 

 

 

SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU

 

 

 

Encik Muhammad Zaid Anuar

Penolong Pegawai Tadbir
SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU
03-8946 8993/8994
mzaid@upm.edu.my

 

 

 

Puan Sabariah Nik

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU
03-8946 6156
sabariah_nik@upm.edu.my

 

 

 

SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN

 

 

 

Encik Wan Muhammad Isam Wan Ismail

Penolong Akauntan
SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN
03-8946 8993/8994
muhammad.isam@upm.edu.my

 

 

 

Encik Muhammad Jazmi Jusoh

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN
03-8947 1021/1022
m.jazmi@upm.edu.my

Updated:: 24/10/2017 [nuruliman]

MEDIA SHARING

CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
89468993 | 89466156
03-89472048
C1513067099